Couráme se opět ožívá!


Milí přátele Couráme se,

vláda nám odsouhlasila hromadné akce s možností konání od 11. května, takže je na čase vypsat náhradní termíny na zrušené akce a taky vypsat nové procházky. Vzhledem k dodržování hygienických pravidel, jsem prozatím pro akce v květnu a červnu ponechala limit 15 účastníků. Omlouvám se, ale s rouškou Vás bohužel víc nezvládnu a taky potřebujeme udržovat rozestupy.


Již jsem nové termíny nahlásila na goout.net. V případě tří akcí – Couráme se po Kampě, Couráme se tajemným Vyšehradem, Couráme se Novým světem budou kontaktováni pouze účastníci se zakoupenými vstupenkami, protože akce jsou skoro vyprodané. V případě, že Vám nový termín nebude vyhovovat, stále jsou zde možnosti přesunu na jinou vycházku, ponechat si „kredit“ nebo nechat si vrátit peníze. V případě, že na některý termín budou volná místa, budou k dispozici na goout.net k doprodeji.


V případě dvou procházek, které ještě nemají dostatečný počet účastníků, je možné si opět zakoupit vstupenky.


13.6.2020 od 19 hodin Couráme se po tajemném Pražském hradě

14.6.2020 od 14 hodin Couráme se po staroměstských klášterech

V průběhu příštího týdne, až se usadí nové termíny, naplánuji další procházky…můžete se těšit na populární Kampu a tentokrát podvečerní Karlův most.


Pro fajnšmekry upozorňuji, že se bude konat oblíbená NOC KOSTELŮ a to v pátek 12.6.2020. A protože mám velkou radost, že již pro Vás mohu akce chystat, napadlo mě ji udělat jako charitativní akci pro sestry Boromejky, se kterými jsme se potkali minulý rok. Tentokrát bychom se prošli po Vyšehradských kostelech. Vstupné bude dobrovolné a vše bude odevzdáno sestřičkám Boromejkám. Počet míst bude omezen, tak se hlaste přes Whatsap 737 210 678 nebo přes messenger.

Přeji všem zdraví a těším se na brzké setkání s Vámi.


Sabina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *